Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Работна средба со пензионерите од Гази Баба

Работна средба со пензионерите од Гази Баба


 

Градоначалникот Тони Трајковски и градоначалникот Коце Трајановски имаа средба со пензионерите од општината.

 

. На средбата се разговараше за потребите и барањата на луѓето од третото доба, кои градоначалниците ги слушнаа и ветија дека ќе се погрижат за нивно реализирање.

 

Постарите лица најповеќе бараа простор за дружење во сите населени места, кои ќе бидат добро уредени.

 


10.03.2016

 

 

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree