Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Расчистување на отпадот од ОУ 25 Мај

 

Интензивно се работи на расчистување на отпадот од училиштето во Сингелиќ, кој беше направен при расчистувањето на куќите од поплавата, по што ке следи комплетна дезинфекција и деконтаминација на земјиштето.

Општина Гази Баба по расчистувањето ќе пристапи кон асфалтирање на игралиштето, а ЈП Улици и Патишта во соработка со Град Скопје ќе направи реконструкција на оградата.

 


18.08.2016

 

NIKE AIR MAX

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree