Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Расчистување на патната инфраструктура

 

Од вечерните часови па се до раните утрински часови во соработка со ЈП Улици и патишта и ЈП Комунална хигиена се работеше на расчистување на патната инфраструктура во населените места погодени од невремето. Активностите имаа голем ефект затоа што улиците се веќе лесно проодни.


11.08.2016

Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree