Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Реконструкција и изградба на пешачки патеки

Реконструкција и изградба на пешачки патеки


 

Во н. Ченто во паркот Борис Трајковски, направена е реконструкција на пешачки патеки со вкупна површина од 66 м2 , а изградени се нови пешачки патеки со вкупна површина од 86 м2.

 

Вкупната инвестиција, која општина Гази Баба ја издвои за овие активности, изнесува околу 300.000,00 денари.

 

Работите ги изведуваше фирмата ЈУ – БАЈ 2.

 


03.02.2016

 

 

 

Air Jordan 1 Low White/Black-Midnight Navy For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree