Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Реконструкција на игралиште за мал фудбал

 

Општина Гази Баба започна со реконструкција на игралиштето за мал фудбал и на детското игралиште во Смилковци. Овие игралишта беа разрушени (однесени) од поплавата која го зафати и ова населено место на 06.08.2016 г.

Работите ги изведува фирмата 29 Ноември.

 


20.08.2016

 

 

 

 

Eric Emanuel x Reebok Question "Pink Toe" Release Info

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree