Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Санација на урбани и месни заедници

 

Во општина Гази Баба во тек е санација на објектите на урбаните и месните заедници. Работите ги изведува фирмата Ингрес од Скопје.

На територијата на Гази Баба има 10 урбани и 15 месни заедници, преку кои граѓаните со свои предлози и мислења учествуваат во нејзината работа, а воедно и ги изнесуваат потребите и барањата кои треба да се реализираат од страна на општината.


08.04.2016

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree