Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Саниран мостот во Црешево

 

Во н.м Црешево се санира мостот чија ограда беше оштетена од невремето при паѓање на дрво удрено од гром. Санацијата на мостот се одвива со засилено темпо поради големата фрекфенција на возила кои поминуваат на овој потег

 


17.08.2016

 

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree