Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Се одржа 42-рата седница на Советот на општина Гази Баба

Се одржа 42-рата седница на Советот на општина Гази Баба


 

На 42-рата седница на Советот на општина Гази Баба, членовите на Советот ги усвоија сите предложени точки на Дневниот ред.

 

На седницата се усвоија извештаите за реализација на Програмите за работа на одделенијата и секторите во општина Гази Баба како и годишниот извештај за извршување на Буџетот за 2015 година и годишната сметка на Буџетот на општина Гази Баба за 2015 година.

 


11.03.2016

 

 

 

Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree