Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Се одржа 46-тата Седница на Советот на општина Гази Баба

 

На 46-тата Седница на Советот на општина Гази Баба, членовите на Советот ги усвоија сите предложени точки на Дневниот ред.

На Седницата се усвои Годишниот План за енергетска ефикасност на општина Гази Баба за 2016 година, како и Програмата за урбано планирање „Ф“ , на подрачјето на општина Гази Баба за 2016 година.

Меѓу останатите точки се усвои и одлуката за донесување на Акционен План за промовирање на интергритетот и намалување на ризиците од корупција , за период септември 2016- декември 2017 година.


30.06.2016

Adidas Yeezy shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree