Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Се одржа 49-тата Седница на Совет на општина Гази Баба

 

На 49-тата Седница на Советот на општина Гази Баба, членовите на Советот ги усвоија сите предложени точки на Дневниот ред.

На Седницата се усвои Oдлуката за проширување и измена на распоредот на средствата во Буџетот на општина Гази Баба за 2016 година како општина Гази Баба би можела да излезе во пресрет на жителите од населените места од општината кои се најпогодени од невремето, како и Одлуката за примање на донации .


12.08.2016

Nike Air Force 1 07 Premium Just Do It White AR7719-100 Shoes for Sale – Buy Best Price Adidas&Nike Sport Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree