Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Со почит кон Методија Андонов Ченто

 

По повод одбележување на 59 години од смртта на првиот претседател на Президиумот на АСНОМ, Методија Андонов Ченто, пред неговиот споменик во н.Ченто свежо цвеќе положија и му оддадоа почит на еден од најгоемите поборници за независност на Македонија, делегации од: Општина Гази Баба предводена од Зоран Костовски, Советот на општина Гази Баба предводена од претседателот на Советот Милан Андоновски, пратеничката во Собранието на Р.Македонија Олга Најденовска, Унија на жени на Вмро -Дпмне, Унија на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ.

 


24.07.2016

 

 

 

 

adidas knee pads in stores locations area code

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree