Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Средба со наградените ученици од ОУ Крум Тошев

 

Учениците од основното училиште „Крум Тошев“, Ана Марија Атанасовска и Златко Јовановски, имаа средба со градоначалникот Тони Трајковски по повод постигнатиот успех на Државниот натпревар по биологија.

На натпреварот тие се пласираа меѓу најдобрите и за својот труд и знаење добија награда за 3 место и пофалница.

Градоначалникот Трајковски им честита за одличните резултати и им порача да продолжат да нижат успеси и дека општина Гази Баба и понатаму ќе ја дава својата поддршка на полето на образованието.


04.05.2016

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree