Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Старите лица од ,,Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови" на концерт на Душко Георгиевски

Корисниците од Дневниот центар за стари лица на концерт на Душко Георгиевски


 

Kорисниците од ,,Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови"- Маџари заедно со нивниот координатор беа на концертот на Душко Георгиевски, познат македонски пејач.

 

Старите лица добија покана од Георгиевски кога тој беше во посета на Дневениот центар , а влезниците им беа подарок во знак на благодарност и почитување кон лицата од третото доба.

 

Концертот се одржа во Младинскиот Културен Центар и беше вистинско двочасовно уживање.

 


02.03.2016

 

 

 

nike headquarters Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree