Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Театарска претстава „Пролетни звуци“

Театарска претстава „Пролетни звуци“


 

Дечињата кои престојуваат во објектите на градинката „Детска Радост“ ја проследија театарската претстава „Пролетни звуци“.

 

Најмалите со големо внимание ја следеа претставата.

 

Ваквиот вид на активности се предвидени во програмата за работа со децата за правилен психофизички развој.

 


23.03.2016

 

 

 

Saldos - Entrega gratuita

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree