Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Театарска претстава „Принцезата од шумата“

 

Во објектот „ Сонце “, кој е дел од градинката „ 25 Мај“, најмалите ја проследија театарскaта претстава „Принцезата од шумата“. Претставата беше проследена со голем интерес и внимание.

 

Овој вид на активности се предвидени во програмата за работа со децата за правилен развој.

 


28.03.2016

 

 

 

nike winter running boots sale women dresses shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree