Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Трибина на тема „Превенција од злоупотреба на дрога“ во ОУ „Григор Прличев“

 

Во основното училиште „Григор Прличев“ во населба Железара се одржа трибина на тема „Превенција од злоупотреба на дрога“ од страна на претставници од Одделението за превенција од Секторот за внатрешни работи- Скопје.

 

Презентацијата беше следена со голем интерес и внимание од страна на Советот на родители, а потоа следеше дискусија за превенција и спречување на оваа појава помеѓу младите.

 


16.03.2016

 

 

 

Nike News

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree