Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Учениците од ОУ „Кирил и Методиј “ во посета на општината

Учениците од ОУ „Кирил и Методиј “ во посета на општината


 

Во посета на општина Гази Баба беа ученици од 4-то и 5-то одделение од основното училиште „Кирил и Методиј“ од н.м Стајковци и од подрачното училиште во н.м Страчинци, по повод изучување на методската единица Општина по предметот Општество.

 

Учениците се запознаа со секторите и одделенијата во општината, со работните задолженија и обврски на општинската администрација, и имаа можност да поставуваат прашања во рамките на нивните интересирања.

 


10.03.2016

 

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree