Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Василичарски обичаи

Василичарски обичаи


 

Најмалите кои престојуваат во објектите на предучилишната установа „Детска Радост“ го одбележаа празникот Василица.

 

Дечињата со многу возбуда и радост ги спроведоа тековните активности и имаа можност да научат за традицијата и обичаите кои се изведуваат за празникот.

 

Реализацијата на активностите се предвидени во програмата за работа со децата за правилен раст и развој.

 


15.01.2016

 

 

 

Kopačky na fotbal

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree