Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Водени лудории

 

Во дворот на објектот „Темјанушка“, кој е дел од детската градинка „Детска Радост“, се спроведе активноста „Водени лудории“.

Најмалите спортуваа, се натпреваруваа, забавуваа и другаруваа.

Реализацијата на активностите од овој вид има за цел дечињата од најрана возраст да спортуваат, со што би им се овозможило правилно да се развиваат во здрави личности.


29.06.2016

Sneakers Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree