Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Завршна приредба на градинката „Детска Радост“

 

Во спортската сала во н.Автокоманда се одржа завршната приредба на детската градинка „Детска Радост“.

“. Учествуваа сите дечиња од големите групи од сите објекти од градинката, кои со помош на своите учителки подготвија одлична програма составена од многу музички точки и драматизација.

Присутните гости уживаа во изведбата и ги поздравија дечињата со силен аплауз.

На настанот присуствуваше градоначалникот Тони Трајковски.


26.05.2016

 

adidas trefoil hoodie singapore free online

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree