Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Акција „Садница плус“

 

Денеска учениците од основните училишта од општина Гази Баба, масовно се вклучија во акцијата „Садница плус“.

На еколошките активности во своите училишта оваа година учениците засадија семки од јавор и ела, а во текот на целата година се грижат за садниците во училишните дворови, кои ги засадија изминатите години.

08.05.2017

 

 

nmd lace less winter wool shoes sale free trial

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree