Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Ќе се гради ново ОУ „Вера Јоциќ“

 

Министерството за образование и наука започна тендерска постапка за избор на најповолен понудувач за изградба на ново основно училиште „Вера Јоциќ“ во Хиподром.

Активностите на терен ќе започнат веднаш по изборот на најповолната понуда и склучувањето на Договорот со соодветната градежна компанија.

31.01.2017

 

AIR MAX PLUS

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree