Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Фудбалски натпревар во Триангла

 

Градоначалникот Тони Трајковски и градоначалникот на град Скопје, Коце Трајановски присуствуваа на ревијалниот фудбалски натпревар на игралиштето за мал фубал во н.Триангла, на кое се направи реконструкција со поставување на вештачка трева и целосно нова ограда.

10.06.2017

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree