Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Конститутивната седница на Генералното собрание на ЗЕЛС

Градоначалникот Борис Геогиевски во својство на делегат, денес присуствуваше на конститутивната седница на Генералното собрание на ЗЕЛС, која се одржа во просториите на хотелот Александар Палас.

Генералното собрание на ЗЕЛС е воедно и највисокото тело на Заедницата, кое го сочинуваат вкупно 90 делегати. На денешната седница за претседател на Заедницата на единици на Локалната Самоурправа беше избран градоначалникот на град Скопје, Петре Шилегов.

29.11.2017 

 

Entrainement Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree