Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Крводарителна акција

 

На 01.11.2017 год.(среда) од 10 до 16 часот во Салата на Советот во општина Гази Баба ќе се одржи Акција за дарување крв. 
Изразете ја вашата хуманост и солидарност преку дарување на крв! Вашата крв спасува живот!

30.10.2017

NIKE AIR HUARACHE

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree