Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Најдобар полицаец за 2017 година од ПС Гази Баба

Општина Гази Баба традиционално доделува награда за најдобар полицаец од ПС Гази Баба.

Оваа година тоа  е полицаецот Благоја Крстевски, на кого градоначалникот Борис Георгиевски му врачи награда од 20.000,00 денари.

Општина Гази Баба на овој начин се заблагодарува на сите вработени во полициската станица, а посебно на полицаецот кој покажал најдобри резултати во работењето во 2017 година.

Воедно, ова е и начин да се поттикнат сите вработени во ПС Гази Баба да дадат максимум во реализацијата на своите професионални обврски, што резултираат со вакви или слични награди и признанија.

28.12.2017 

 

Nike Air Zoom Pegasus

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree