Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Нова стамбена зграда во Хиподром 2

 

Во новата населба Хиподром 2, градоначалникот Тони Трајковски присуствуваше на ставањето на камен темелникот на првата стамбена зграда.

Во новата зграда свои домови ќе можат да си купат околу 70 семејства, а фирмата изведувач е „Два брата градители“.

20.02.2017

 

 

FASHION NEWS

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree