Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Одбележување на Денот на пролетта

 

На плоштадот во Автокоманда, со музички точки и рецитали, дечињата од средните и големите групи од објектите од градинките „Детска Радост“ и „25 Мај“ го одбележаа доаѓањето на пролетта.

Исто така, со разни активности беше одбележан почетокот на ова годишно време и во сите основни училишта во општината.

По повод овие активности градоначалникот Тони Трајковски го посети ООУ„Кирил и Методиј“ во н.м Стајковци.

 

21.03.2017

 

 

Nike Air Zoom Pegasus

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree