Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Отворен ден на градоначалникот

 

Секој четврток градоначалникот Борис Георгиевски ќе има отворен ден за средба со жителите од општина Гази Баба.

За да се оствари средбата потребно е да се пополни Барање за прием со наведени лични податоци во него, а потоа вработените од кабинетот на градоначалникот ќе ги известат за терминот заинтересираните граѓани.

Пријавата може да се пополни на едношалтерскиот систем во општина Гази Баба или во електронска форма на веб страната www.gazibaba.gov.mk  во делот Градоначалник –Барање за прием кај градоначалник.

Заедно да изградиме отворена општина за сите.

06.11.2017

M2k Tekno

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree