Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Патронен празник на ООУ „Наум Наумовски Борче“

 

ООУ „Наум Наумовски Борче“ од н.Маџари прослави 56 години од постоењето на училиштето.

Пред присутните гости учениците се претставија со богата програма која сочинуваше настап на училишниот хор, балетска точка,фолклорен настап, како и музички и ритмички точки.

Во холот на училиштето имаше и изложба на цртежи од учениците.

На настанот присуствуваше градоначалникот Тони Трајковски.

31.03.2017

 

 

Air Jordan 1 GS

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree