Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Патронен празник во ЈДГУ „25 Мај"

 

Јавната Установа за деца „25 Мај" ја прослави 52 та годишнина од своето постоење во спортската сала Крсте Мисирков во н. Ченто. На прославата присуствуваше градоначалникот Тони Трајковски,вработените во објектите на градинката, родителите на децата и жители од подрачјето на Гази Баба.

По овој повод, децата од сите објекти на „25 Мај" заедно со своите воспитувачки подготвија соодветна музичка програма и ритмички точки, со кои се претставија пред присутните гости.

04.05.2017

 

 

Jordan Ανδρικά • Summer SALE έως -50%

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree