Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Примопредавање

 

Денес, 02.11.2017 год. официјално стапи на функција градоначалникот на општина Гази Баба, Борис Георгиевски, избран на локалните избори во октомври 2017 година.

02.11.2017

 

 

Nike React Element 87

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree