Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Реконструкција на ограда

 

Во населеното место Колонија, општина Гази Баба направи целосна реконструкција на оградата околу спортското игралиште за мал фудбал и ракомет.

Во следниот период ќе се постави и нова урбана опрема (клупи и канти за отпадоци), а на игралиштето ќе се постави вештачка трева.

Оградата ја изработи фирмата 29 Ноември.

11.04.2017

 

 

nike air veer gs youth black white gold blue hair

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree