Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Санирање на ударни дупки

 

На територија на општина Гази Баба се одвиваат тековни активности за крпење на ударни дупки.

Работите ги изведува фирмата Изолација.

11.04.2017

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree