Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Со почит кон бранителот Игор Николовски

 

Во населбата Хиподром, претставници од општина Гази Баба, членови на Советот на опшината, претставници од урбаната заедница Хиподром, роднини, пријатели и претставници на ВМРО - ДПМНЕ ОК Хиподром, положија свежо цвеќе пред спомен плочата на македонскиот бранител Игор Николовски.

Во чест на сеќавањето на Игор, неговите сожители од Хиподром, на кратко ги потсетија присутните на скромното момче, татко, сопруг и син, чиј млад живот згасна на 26 – ти март 2001 година, во одбрана на Македонија.

26.03.2017

 

 

Palace x Looney Tunes Releasing Tomorrow

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree