Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Социјални пакети и дрва

 

Во пресрет на Божиќните празници, градоначалникот Тони Трајковски, во соработка со ОО на Црвениот Крст Гази Баба, подели 30 прехрамбени пакети на семејства од висок социјален ризик.

Од следната недела, на уште 30 семејства, ќе им се поделат по 2 м3 огревно дрво, за помош во ладните зимски денови.


05.01.2017

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree