Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Увид во градежни активности

 

Градоначалникот Тони Трајковски беше во работна посета на н.м Стајковци каде изврши увид во градежни активности на улица и краци на улица 5, каде во соработка со ЈП Водовод и Канализација се работи на реконструкција и замена на старата водоводна мрежа во должина од 800м.

15.03.2017

 

 

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree