Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Увид во градежни работи

 

Градоначалникот Тони Трајковски, заедно со директорката на училиштето и претставник од фирмата која ги изведува работите, направија увид во градежните работи на објектот на новото основно училиште „Вера Јоциќ“ во Хиподром. Училиштето се гради со средства од Владата на Република Македонија преку Министерството за образование и наука.

26.07.2017

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree