Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Велигденски хепенинг

 

По повод големиот христијански празник  Велигден, во основните училишта од општина Гази Баба се одржа Велигденски хепенинг со хуманитарен карактер, на кој учениците ја покажаа својата креативност преку изработка   на прекрасно декорирано велигденски јајца и украси.

Голем број на посетители уживаа во прекрасните изложби на изработките од учениците и имаа можност да ги купат по симболична цена.

13.04.2017

 

 

『アディダス』に分類された記事一覧

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree