Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Завршна приредба на „ Детска Радост “

 

Во спортската сала во н.Автокоманда се одржа завршната приредба на детската градинка „Детска Радост“, на која учествуваа сите дечиња од големите групи од сите објекти од градинката. Тие со помош на своите учителки подготвија пригодна програма за многубројните присутните гости , меѓу кои беа и гостите учесници од проектот „Европски Вредности“, Еразмус 2. . На настанот присуствуваше градоначалникот Тони Трајковски.

18.05.2017

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree