Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Завршно асфалтирање во н.м Стајковци

 

На улицата „Антон Велковски“ во н.м Стајковци се изврши завршно асфалтирање со површина од околу 1900 м2.

Покрај асфалтирањето се направи и проширување на автобуската постојка која е почетна станица на автобусот 65ка.

Изведувач на работите е фирмата Жикол.

Градоначалникот Тони Трајковски беше во работна посета на н.м Стајковци каде направи увид во градежните активности.

15.03.2017

 

 

Wholesale Cheap Nike, Jordans, Adidas, Air Max Shoes China Sale Online

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree