Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Пакети за социјално загрозени семејства

Општина Гази Баба заедно со Лајонс клуб Гази Баба, пред велигденските празници обезбеди пакети со храна и средства за хигиена за 20 социјално загрозени семејства, евидентирани во регистарот на општината.

Градоначалникот Георгиевски се заблагодари на Лајонс клубот Гази Баба за донацијата, со што барем малку ќе им се разубават деновите за време на велигденските празници на овие семејства.

04.04.2018 

 

Nike Air Zoom Pegasus

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree