Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

11 години од смртта на претседателот Борис Трајковски

11 години од смртта на претседателот Борис Трајковски


 

Градоначалникот Тони Трајковски положи свежо цвеке на гробот на претседателот Борис Трајковски, кој пред 11 години трагично го загуби животот во авионска несрека, заедно со членови од неговиот кабинет.

 

Свежо цвеке положија и членови на семејството на Борис Трајковски, делегации од Собранието и Владата на Република Македонија и претставници од дипломатскиот кор.

 


26.02.2015

 

 

 

Nike KD 11

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree