Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Основни училишта од Гази Баба во посета на Крушево

Основни училишта од Гази Баба во посета на Крушево


 

Во рамките на проектот „Градиме мостови“ во кој се вклучени трите училишта од oпштина Гази Баба, ОУ „Дане Крапчев“, ОУ „25 Мај“ и ОУ „Крсте Мисирков“, по низата завршени активности ја посетија Спомен куќата на Тоше Проески во Крушево.

 

Размена на мислења, дружба, песна и насмеани лица ја опишуваше атмосферата помеѓу учениците. Сето тоа беше забележано на многубројни фотографии како спомен на прекрасното другарување.

 


18.11.2015

 

 

 

Adidas Yeezy shoes

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree