Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Активности во Детска радост по проектот Креда

Активности во Детска радост по проектот „Креда“


 

Најмалите кои престојуваат во предучилишната установа „Детска Радост“ спроведоа дел од активностите по проектот „Креда“ кои се реализираа во објектите на градинката. Децата со многу радост и внимание реализираа дел од активностите предвидени со проектот, а беада планирани за нивната возраст.

 


15.01.2015

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree