Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Асфалтирање на улица Маџари 2

Асфалтирање на улица Маџари 2


 

Oпштина Гази Баба во соработка со градот Скопје започна со реконструкција на улица „Маџари 2 “ во н.м Тумба Маџари во должина од 220м.

 

Во овој дел во изминатиот период беше поставена фекална канализација.

 

Работите ги изведува ЈП „Улици и патишта“..

 


21.08.2015

 

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree