Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Асфалтирање на улици во Стајковци - Попово маало

Асфалтирање на улици во Стајковци - Попово маало


 

Општина Гази Баба во населеното место Стајковци - Попово маало асфалтираше дел од улица 4 и дел од улица 5, со вкупна површина од 1700 m2.

 

Вредноста на проектот е 1.547.000 денари, а изведувач на работите е фирмата Жикол.

 

Општина Гази Баба и понатаму продолжува со подобрување на патната инфраструктура во населените места.

 


05.11.2015

 

 

 

Boots

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree