Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

АСУЦ Боро Петрушевски најавува голем промотивен собир на љубители на автомобили и моторцикли

АСУЦ „Боро Петрушевски“ најавува голем промотивен собир на љубители на автомобили и моторцикли


 

Автосообраќајниот Училишен Центар „Боро Петрушевски“ од Скопје најавува голем настан на 24-ти мај оваа година!

 

Покрај одличното дружење, забава и афирмација на училиштето овој собир ќе опфати избор на возила и моторцикли во следните категории:

 

• Youngtimers

• Oldtimers

• Tuned cars

• Sound quality check

• Luxury cars

 

 

АГЕНДА

08:00 – 11:30 прием на возилата

11:45 – 12:30 свечено отворање на манифестацијата

15:30 – 16:00 прогласување на најдобро возило од секоја категорија

16:00 – 16:30 затворање на манифестацијата.

 


21.05.2015

 

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree