Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Бесплатни превентивни прегледи во Гази Баба

Бесплатни превентивни прегледи во Гази Баба


 

ЈЗУ Здравствен дом на Скопје по програмски активности на Министерството за здравство на РМ, започнуваат акции за спроведување на бесплатни превентивни прегледи и совети за заштита и превенција на граѓаните од топлото време (Топлотен бран).

 

Во општина Гази Баба прегледите ќе се вршат со почеток од 18:30 – 21:30 ч. во следните денови и на следните локации:

 

- Парк Ченто на 11.07.2015 г.

- Плоштад Автокоманда на 16.07.2015 г.

- Парк Ченто на 22.07.2015 г.

- Плоштад Автокоманда на 27.07.2015 г.

 

Сите заинтересирани граѓани можат да ги посетат овие пунктови и да добијат бесплатни совети и превентивни прегледи.

 


08.07.2015

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree