Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Децата од градинката „Детска радост“ во посета на општината

Децата од градинката „Детска радост“ во посета на општината


 

 

Градоначалникот Тони Трајковски ги прими децата и разговараше со нив за нивните активности во градинката.

 

Тој им подели сликовници како подарок и со нив предизвика големи и искрени насмевки на детските лица.

 

За успешната соработка која ја има градинката „Детска Радост“ со општина Гази Баба, дечињата му подарија на градоначалникот благодарница и му испеаа песнички.

 


04.11.2015

 

 

 

jordan Release Dates

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree